MAATSTUDIO.nl wordt gewaardeerd als
"zeer goed".
Benieuwd naar de beoordelingen?
Lees hier ervaringen van klanten.
-
Herroepingsrecht
Maatwerk producten zijn uitgesloten van herroepingsrecht. De uitstekende garantievoorwaarden…
-
Leverkosten
€0,00
- Levering aan huis: Gratis.
- Afhaling: Gratis (*)
- Rembourslevering: €30,-
(*) niet icm rembours -
Levertijd
Productietijd: 12-15 werkdagen. Door de feestdagen lopen de productietijden op. -
Klantbeoordelingen
- Omschrijving
-
Kies voor de moderne uitstraling van een Bamboe houten jaloezie op maat. Met onze hoogwaardige afwerking maakt u de juiste keuze. De bamboe lamel is mat afgelakt wat deze houtsoort een zachte uitstraling geeft. De 50 en 63mm brede houten jaloezie leent zich uitstekend voor een uitvoering met koorden maar kunt u ook uitrusten met fraaie stoffen ladderband in diverse tinten.
Bestel de houten lamellen op maat tegen onwaarschijnlijk lage prijzen, levertijd 5 -8 werkdagen!
Kindveilige zonwering: lees hier alles over raamdecoratie en kindveiligheid. - Veelgestelde vragen
-
Veelgestelde vragen Houten Jaloezieen
- Wat is de kleur van de bovenbak en de onderlat?- Wordt de rest van de onderdelen in dezelfde kleur uitgevoerd?- Wat zijn de afmetingen van de bovenbak? Wat zijn de afmetingen van de sierlijst?- Hangen de lamellen van meerdere jaloezieen naast elkaar mooi op 1 lijn?- Zijn houten jaloezieen geschikt voor slaapkamers? Zijn houten jaloezieen isolerend?- Wat is de pakketdikte van houten jaloezieen?- Wat is het aantal banden op een jaloezie?- Wat is de breedte van de ladderband?- Hoeveel moet ik aftrekken van de maat bij een erker om te voorkomen dat de jaloezieen in de hoek tegen elkaar aan komen?- Mag ik de houten jaloezie in een badkamer gebruiken?- Mag ik de jaloezieen boven een verwarming hangen?- Kan ik bredere of hogere jaloezieen krijgen dan op de site staat vermeld?- Als ik een maat invoer zie ik dat er geen garantie is op grote oppervlakten. Kan ik nu wel of niet bestellen?- Hoe zijn de jaloezieen schoon te maken? - Meten
-
Meethulp Aluminium, Kunststof en Houten Jaloezieen
1. Voor plaatsing "in de dag": uw jaloezie wordt tussen kozijn, wand of muur geplaatst. Met de meegeleverde beugels kunt u de jaloezieen op de wand of het plafond monteren. Let op: een jaloezie welke u tussen de muren monteert op de kozijnen heet toch 'in de dag'.
1a. bepaal hoe en waar u de jaloezie wilt plaatsen. Let hierbij op obstakels zoals knoppen en klinken.
1b. meet de breedte waarbinnen de jaloezie komt te hangen op 3 plaatsen zoals in onderstaande afbeelding. Neem de smalste maat.
1c. haal 10mm (=1cm) van deze breedte af. Het resultaat is de bestelbreedte. Bij houten en kunststof jaloezieen zit ook een sierlijst. Bij een in de dag situatie wordt deze sierlijst 8mm breder gemaakt dan de bestelbreedte zodat de lijst de dagbreedte mooi afdekt.
1d. meet de hoogte van het kozijn op 3 plaatsen. Neem de hoogste hoogte (geen aftrek). Dit is de bestelhoogte.
1e. selecteer "in de dag" wanneer u uw order plaatst.
Let op: de door u opgegeven maten zijn productiematen inclusief bovenbak en onderlat. De breedtemaat is exact.
De hoogtemaat bij HOUTEN JALOEZIEEEN wordt tot op grote nauwkeurigheid benaderd, echter in sommige gevallen kan de hoogte gering (<10mm) afwijken van de bestelhoogte. Dit is geen reden tot reclamatie maar een technisch karakteristiek van dit product.
Vragen? Raadpleeg de veelgestelde vragen of neem tijdens kantooruren contact op met onze productspecialisten. Wij helpen u graag verder!
2. Voor plaatsing "op de dag": uw jaloezie wordt op een raamkozijn of muur geplaatst. Met de meegeleverde beugels kunt u de jaloezieen op de wand of het plafond monteren.
2a. meet op welk vlak u wilt bedekken met de jaloezie (bijvoorbeeld de dagmaat+8cm. U mag hier uiteraard vanaf wijken) zoals in onderstaande afbeelding.
2b. zorg ervoor dat het product aan de onderzijde tot op de vensterbank/grond wordt gemeten.
2c. noteer de gewenste bestelbreedte en bestelhoogte. Bij houten en kunststof jaloezieen is het mogelijk de sierlijst ook aan de zijden te laten lopen. Kies dan: "sierlijst met zijden" (alleen mogelijk indien de jaloezie niet in de dag wordt gemonteerd).
2d. selecteer "op de dag" wanneer u uw order plaatst.
Let op: de door u opgegeven maten zijn productiematen inclusief bovenbak en onderlat. De breedtemaat is exact. De hoogtemaat wordt tot op grote nauwkeurigheid benaderd, echter in sommige gevallen kan de hoogte gering (<10mm) afwijken van de bestelhoogte.
Dit is geen reden tot reclamatie maar een industriestandaard.
Meer details nodig over of houten jaloezieen?
Raadpleeg de veelgestelde vragen.
U kunt ook tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met onze ervaren productspecialisten. Wij helpen u graag verder! - Monteren
-
Met onze uitgebreide montage- en gebruikershandleiding monteert u eenvoudig zelf uw jaloezieen. Klik op onderstaande link!
Maakt u liever gebruik van de MAATSTUDIO montageservice? Klik dan hier. - Technische details
-
Technische details jaloezieen
Afmetingen bovenbak vóór montage
- 50mm lamelbreedte: bovenbak hxd 51x57mm, onderlat hxd 15x50mm.
- 63mm lamelbreedte: bovenbak hxd 51x57mm, onderlat hxd 15x63mm.
Let op: de productdiepte wijkt af van bovenstaande waarden NA montage! Zie onderstaand:
Afmetingen bovenbak ná montage
Afmetingen bovenbak 50mm lamelbreedte: 65mm ZONDER sierlijst, 77,9mm met sierlijst.
50mm lamelbreedteAfmetingen bovenbak 63mm lamelbreedte: 71,8mm ZONDER sierlijst, 84,7mm met sierlijst:
63mm lamelbreedte
Aantal ladderbanden op 50mm bamboe jaloezieen
Indien u kiest voor ladderband komen er altijd minimaal 2 banden op de jaloezie. Hoe breder de jaloezie, des te meer ladderbanden er nodig zijn:
tot 80cm: 2 banden
80 tot 130cm: 3 banden (2 kolommen)
130 tot 180cm: 4 banden (3 kolommen)
180 tot 230cm: 5 banden (4 kolommen)
>230cm: 6 banden (5 kolommen)
De afstand tussen de banden berekent u als volgt:
(bestelbreedte -2x15cm) / aantal kolommen = de kolombreedte.
Bijvoorbeeld: bestelbreedte is 202cm (4 banden/3 kolommen).
(202-2x15cm)/4 kolommen = ca 43cm kolombreedte.
Aantal ladderbanden op 63mm bamboe jaloezieen
tot 80cm: 2 banden
80 tot 150cm: 3 banden (2 kolommen)
150 tot 210cm: 4 banden (3 kolommen)
210 tot 237cm: 5 banden (4 kolommen)
De afstand tussen de banden berekent u als volgt:
(bestelbreedte -2x15cm) / aantal kolommen = de kolombreedte.
Bijvoorbeeld: bestelbreedte is 202cm (4 banden/3 kolommen).
(202-2x15cm)/3 kolommen = ca 57cm kolombreedte. - Inspiratie
-
Bamboe houten jaloezieën op maat
De oersterke bamboe lamellen geven uw interieur een moderne en warme uitstraling. Deze jaloezieën zijn verkrijgbaar in een matte afwerking met een zichtbare houtnerf. Bamboe is een licht materiaal met een natuurlijke uitstraling. Bestel bamboe jaloezieën voordelig op maat in onze webshop.
Enkele kleuren NU verkrijgbaar: jaloezieen tot 300cm breed. Vraag naar de mogelijkheden! De dunne lamellen van bamboe geven een rustige uitstraling.
+ Lamelbreedtes: 50 en 63mm
+ Kleuropties: 12 kleuren
+ Maatopties: tot 237cm breed
Wij voeren binnenzonweringsproducten altijd kindveilig uit volgens de Europese Child Safety normen voor raamdecoratie.